Wierszyki urodzinowe na sms

Urodziny są wyjątkowym świętem dla każdego człowieka. W tym dniu wszyscy, niezależnie od wieku, otrzymują liczne życzenia urodzinowe. To niewątpliwie bardzo miły gest, który z pewnością jest doceniany. Wówczas otrzymywane życzenia są szczere i życzliwe. Mogą one przybrać różnorakie formy – wesołego wierszyka, który wywoła uśmiech na twarzy lub też tradycyjnych życzeń – wszystkiego najlepszego. Zapewne te otrzymywane od rodziców lub też dziadków będą raczej oficjalne, z kolei te od przyjaciół często będą życzeniami zabawnymi. Pozostaje jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, a mianowicie sposób, w jaki składamy życzenia z okazji urodzin. Bliscy zwykle czynią to osobiście.

Jednakże bardzo popularne w ostatnim czasie stało się składanie życzeń z pośrednictwem smsów. Są osoby, które z pewnością ucieszą się z takiej wiadomości tekstowej, to wyraz, że ktoś o nas pamięta w tak wyjątkowym dniu. Niestety niektórzy mogą czuć się urażeni taką formą składania życzeń, a to dlatego że nie są one zbyt osobiste. Zwykle do tej grupy będą należeć osoby starsze, do których wypada w miarę naszych możliwości choćby zadzwonić i złożyć najlepsze życzenia, tym samym dać wyraz naszej pamięci.

Komu zatem wypada składać życzenia urodzinowe smsem? Przede wszystkim osobom, co do których mamy pewność, że ich nie urazimy w żaden sposób. Jeśli się jednak wahamy, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie telefon do solenizanta.

Z pewnością sms z życzeniami w formie wierszyka do kolegów i koleżanek będzie jak najbardziej na miejscu. Jednakże istnieje możliwość, że dana osoba poczuje się urażona jeśli skorzystamy z gotowych wzorów życzeń urodzinowych, który najwięcej dostępnych jest w Internecie, a co więcej wiele z nich może być powielanych. Zostać to może odebrane nie jako szczere życzenia, ale jako wysłanie ich, bo tak wypada. Tego z pewnością każdy chce uniknąć. Dlatego też dobrym rozwiązaniem będzie samodzielne napisane wierszowanych życzeń. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie. Wystarczą dobre chęci, a efekt może być naprawdę zaskakujący, a co więcej dobrze przyjęty przez każdego solenizanta.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17053 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/wierszyki-urodzinowe-na-sms/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435