Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Graficzne smsy z życzeniami na święta

Graficzne życzenia sms na święta

Święta, niezależnie czy jest to Boże Narodzenie czy Wielkanoc odgrywają bardzo ważną rolę w polskiej tradycji. W tych szczególnych dniach składamy sobie również życzenia – tradycyjne lub też w formie nieco niekonwencjonalnej, np. są one wesołym wierszykiem. Od pewnego czasu najpopularniejszym sposobem na życzenie sobie pomyślności i nie tylko jest wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych, czyli smsów.

Wraz z rozwojem techniki istnieje również możliwość wysyłania smsów graficznych. W zależności od okazji można dołączyć obrazek z zajączkiem, wielkanocnym kurczątkiem, bożonarodzeniową choinką, świętym Mikołajem z saniami, które ciągną renifery. Pomysłów jest znacznie więcej, a zaczerpnąć je można z Internetu. Smsy graficzne to nic innego jak na przykład choinka w odpowiedni sposób „ułożona” głównie za pomocą znaków takich jak kropki, przecinki, ukośniki, gwiazdki, nawiasy. Nie da się ukryć, że samodzielne stworzenie smsa graficznego jest trudnym zadaniem, dlatego też najlepiej skorzystać z tych już gotowych. Oczywiście do tworzenia tego rodzaju wiadomości dostępne są odpowiednie programy, jednak nie zmienia to faktu, że jest to czynność czasochłonna.

Obecnie jednak coraz częściej świąteczne smsy graficzne zastępuje się nieco innym typem wiadomości, które również zawierają obrazki świętego Mikołaja czy też choinki, pod którą znajduje się mnóstwo prezentów. Mowa o wiadomościach MMS. Jest to poszerzenie funkcji SMS i MMS o przesyłanie multimediów takich jak grafika, animacje, dźwięki. Znaczna większość telefonów dostępnych na rynku posiada funkcję mmsów, co sprzyja wysyłania sobie wzajemnie takich właśnie wiadomości w czasie świąt. Dzięki dużej ilości kolorów wyświetlacza smsy graficzne mogą być naprawdę zdumiewające. Można bowiem przesłać nawet kilka obrazków lub wesołą animację. Do każdego obrazka oczywiście istnieje możliwość dołączenia tekstu, czyli tradycyjnych życzeń lub też żartobliwych.

Każdy, kto otrzyma graficzne życzenia z pewnością będzie zadowolony. Za pomocą smsów można przesyłać życzenia na każdą okazję – Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka lub tez życzenia noworoczne. To niewątpliwie bardzo dobry sposób na to, aby pokazać bliskim i nie tylko, że podczas wyjątkowych chwil, jakimi są święta pamiętamy o nich i życzymy im wszystkiego, co najlepsze.