Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zaczepne smsy dla dorosłych

Zmysłowe smsy z podtekstem

Miłość jest wspaniałym uczuciem, którego każdy chce w swoim życiu doświadczyć. Mieć bliską i zaufaną osobę to bardzo wiele. Miłość niejednokrotnie dodaje nam skrzydeł, sprawia, że czujemy się wspaniale, chętnie spotykamy się ze swoją ukochaną czy ukochanym. Jest to po prostu uczucie wyjątkowe, dlatego niezależnie od wieku powinniśmy sobie okazywać wzajemne uczucia. Mowa tutaj nie o regularnym zapraszaniu partnera/partnerki na romantyczny film do kina, kolację przy świecach czy spacer przy blasku księżyca, ale o takich niewielkich gestach, jak wysłanie miłosnego smsa. To naprawdę niewiele, ale z pewnością bardzo dużo będzie znaczyło dla tej drugiej osoby, szczególnie każda kobieta będzie zadowolona, gdyż to właśnie płeć piękna najbardziej oczekuje zapewniania jej o swojej miłość.

Miłość to uczucie, które przejawia się między innym pragnieniem ciągłego kontaktu z drugą osobą. Wyrażać swoje zainteresowanie płcią przeciwną można również poprzez wysyłanie smsów o delikatnym zabarwieniu zmysłowości. To jednak propozycja dla osób nieco bardziej odważniejszych. Należy jednak czynić to w sposób niezwykle subtelny, gdyż nie chcemy nikogo w żaden sposób urazić. Co więcej, tego typu wiadomości smsowe wysyłać można tylko bliskiej osobie, którą znamy i wiemy, że ukochany czy ukochana źle tego nie odbierze. W przeciwnym razie istnieje możliwość, że znajomość zostanie definitywnie zakończona, ponieważ ta druga osoba może poczuć się urażona i dotknięta.

Wysyłanie smsów z podtekstem  do partnera czy partnerki pomoże nieco zacieśnić więzi, a także da do zrozumienia, że ukochany czy ukochana nas intryguje. Należy jednak pamiętać, że wiadomości o treści erotycznej w żadnym wypadku nie mogą być wulgarne czy zbyt niegrzeczne. W takiej sytuacji trzeba zachować umiar, gdyż nikt z pewnością nie lubi otrzymywać takich nieprzyzwoitych wiadomości.

Największy wybór kuszących smsów znajduje się oczywiście w Internecie. Spośród licznych gotowych wzorów każdy znajdzie coś odpowiedniego. Jednakże przed samym wysłaniem należy zastanowić się, jak dana osoba może zareagować na takiego smsa. Z pewnością inna reakcja będzie osoby, z którą tworzy się stały związek, a inna osoby, którą znamy od niedługiego czasu.