Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Smsowe życzenia imieninowe

Nalepsze życzenia imieninowe sms-y

Kiedy bliska nam osoba – Mama, Tata, Babcia, Dziadek, brat, siostra, przyjaciel czy przyjaciółka obchodzi imieniny, wówczas chętnie składamy im najserdeczniejsze życzenia. Jest to wyraz tego, że dana osoba jest dla nas kimś wyjątkowym, o kim zawsze pamiętamy. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest złożenie życzeń osobiście, jednakże nie zawsze mamy taką możliwość. Można oczywiście wysłać kartę imieninową za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej lub po prostu zadzwonić.

Obecnie jednak coraz częściej wysyłamy smsy z życzeniami imieninowymi. To niewątpliwie dobry pomysł jednakże musimy mieć pewność, że dana osoba nie poczuje się urażona otrzymując życzenia przez SMS, a nie usłyszy ich od nas samych. Sytuacja taka nie powinna jednak być dla kogoś niemiła, ponieważ dawniej wysyłano telegramy z życzeniami, a wraz z rozwojem techniki zastąpione je przecież smsami i e-mailami. Ich zaletą jest to, że dotrą do adresata w zaledwie kilka chwil.

Wracając jednak do życzeń imieninowych, to w zależności do kogo je wysyłamy, mogą one przybrać różnorodną formę, np. życzenia w formie wierszyka oczywiście rymowanego. Najlepiej stworzyć je samodzielnie, jeśli jednak nie jesteśmy kreatywni i brakuje nam pomysłu lub nie mamy na to czasu, zawsze można skorzystać z tych już gotowych, które znaleźć można w Internecie. Istnieje jednak ryzyko, że podobne życzenia trafią już do solenizanta i wtedy okaże się, że nasze życzenia wcale nie są oryginalne, a adresat może to źle odebrać. Dlatego też nie od dziś wiadomo, że najlepsze i najszczersze są życzenia, które napiszemy sami, oczywiście nie muszą być one wyszukane, ważne, aby płynęły prosto z serca.

Niezależnie od okazji składajmy zatem naszym bliskim wspaniałe życzenia, w różnych formach – osobiście, poprzez e-mail, a także popularne wiadomości tekstowe, czyli smsy. Każde z nich będą wyrazem naszej pamięci o drugiej osobie i z pewnością zostaną docenione. SMS z wesołymi życzeniami imieninowy to także sposób na poprawę nastroju bliskich. Dla nadawcy to naprawdę niewiele, natomiast bardzo dużo taki gest będzie znaczył dla każdego solenizanta.