Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wesołe życzenia

Śmieszne życzenia

Kiedy tylko nadarza się okazja składamy sobie wzajemne życzenia. Często robimy to za pośrednictwem telefonu komórkowego wysyłając smsy. Taka wiadomość nie kosztuje zbyt wiele, dlatego też swojej rodzinie, a także bliższym lub dalszym znajomym ślemy życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, urodzin, imienin, narodzin dziecka, zawarcia związku małżeńskiego, dnia chłopaka, dnia Matki, dnia Ojca, a także wielu innych okazji. To bardzo miły gest, który z pewnością zostanie przez wszystkich doceniony.

Życzenia mogą być tradycyjne, bardzo oficjalne, możemy również składać śmieszne życzenia. Należy jednak pamiętać, że ten ostatni rodzaj życzeń należy przesłać wyłącznie osobom, które dobrze znamy i mamy pewność, że nikogo nie urazimy. Wesołe życzenia są idealnym sposobem na poprawienie bliskiej osobie humoru. Jeśli kogoś charakteryzuje kreatywność i ma czas, to sam może stworzyć wspaniałe życzenia-wierszyki, które wyśle do odpowiednich odbiorców. W przypadku, gdy nie posiadamy talentu do samodzielnej twórczości, możemy skorzystać z gotowych już wzorów. Najwięcej znaleźć ich można w Internecie po wpisaniu odpowiedniej frazy do wyszukiwarki. Z pewnością każdy znajdzie tam coś stosownego zarówno dla przyjaciela, Mamy, Taty czy rodzeństwa.

Śmieszne życzenia można również wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, wówczas miłym akcentem będzie także dołączona e-kartka, oczywiście dostosowana do okazji. Z pewnością u każdego uśmiech na twarzy wywołają życzenia o zabawnej treści.

Tradycja przesyłania życzeń niewątpliwie jest bardzo miła i warto ją kontynuować. Dawniej wysyłano sobie kartki z życzeniami za pośrednictwem poczty, obecnie zwyczaj ten jednak nie jest już tak popularny, bowiem karty pocztowe zastępujemy smsami, czy też kartkami elektronicznymi, które w kilka chwil znajdą się u odpowiedniego odbiorcy. Nie musimy się zatem zastanawiać czy życzenia na pewno dotrą na czas. Ślijmy więc życzenia i te tradycyjne, i te wesołe. Będą one wyrazem naszej pamięci o bliskich i nie tylko. Warto wiedzieć, że każda okazja jest odpowiednia do życzenia sobie wszystkiego dobrego i nie tylko.