Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Smsy na powitanie i dobranoc

SMS na dobranoc i dzień dobry

Wysyłanie smsów to bardzo dobry sposób na komunikowanie się, a czasem nawet jedyny, zwłaszcza w chwilach, kiedy chcemy przekazać jakąś wiadomość w sposób dyskretny. Smsa bowiem można wysłać w zaledwie kilka chwil. Za pośrednictwem tych krótkich wiadomości tekstowych często także składamy życzenia z okazji imienin, urodzin, ślubu, Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych. To również świetny sposób, aby powiedzieć bliskiej osobie dzień dobry lub dobranoc. Z takiej wiadomości z pewnością ucieszy się każdy, kto ją otrzyma.

SMS na dzień dobry czy też dobranoc może być w formie wesołego wierszyka, a w jej treści niewątpliwie znajdą się słowa życzące dobrego dnia, a także kolorowych snów i dobrej nocy. Tego rodzaju wiadomości zwykle wysyła się osobom, które są bliskie naszemu sercu, a niestety razem z nimi nie możemy przywitać kolejnego dnia. To niezwykle miły akcent, który poprawi nastrój nawet w najbardziej ponury i ciężko zapowiadający się dzień. Zwykle rano robimy wszystko w pośpiechu, gdyż musimy zdążyć do szkoły, pracy czy na uczelnię, dlatego też raczej nie mamy czasu, aby zadzwonić do przyjaciela czy przyjaciółki. Wysłanie smsa jednak zabierze nam zaledwie kilka chwil i z pewnością taki gest zostanie doceniony. Poza tym to wspaniałe uczucie, kiedy budząc się wiemy, że jest ktoś kto o nas myśli nawet wcześnie rano. Miło również będzie powiedzieć bliskiej osobie dobranoc za pośrednictwem krótkiej wiadomości tekstowej.

Największy wybór gotowych już smsów na dzień dobry oraz na dobranoc, podobnie jak smsów z życzeniami na różne okazje, znaleźć można oczywiście w Internecie. Wystarczy do wyszukiwarki wpisać odpowiednią frazę i w kilka chwil wyświetli się mnóstwo stron z propozycjami smsów na powitanie, a także na dobranoc. Oczywiście wspaniały i wesoły wierszyk można również stworzyć samodzielnie, wówczas efekt na pewno będzie niepowtarzalny. To zadanie wcale nie jest tak trudne, jak się wydaje, warto zatem podjąć próbę, jeśli chcemy komuś bliskiemu sprawić przyjemność. Wysyłanie smsów na różne okazje jest bardzo miłe. Wyraża bowiem to, że pamiętamy o przyjaciołach w różnych szczególnych chwilach, a także każdego dnia śląc wiadomość na powitanie i przed snem.