Wyznania miłosne sms

Miłość jest uczuciem, które prędzej czy później znajdzie każdego człowieka. Kiedy jednak już mamy swoją drugą połówkę, powinniśmy szczególnie o nią dbać, a także zapewniać ją o swojej miłości. Oczywiście najlepiej uczynić to osobiście, jednakże nie zawsze jest taka możliwość. Warto zatem wysłać krótką wiadomość tekstową za pośrednictwem swoje telefonu komórkowego z wyznaniem swoich uczuć. Będzie to bardzo miły gest, który z pewnością wiele znaczy dla tej drugiej osoby.

Wyznanie może być oczywiście w formie wierszyka, który z pewnością poprawi nastrój ukochanemu czy też ukochanej i wywoła uśmiech na jego/jej twarzy. Wyznawanie swoich uczuć przez SMS to świetny sposób, gdyż można to zrobić prawie zawsze, a zabierze nam zaledwie kilka chwil. Wielu osobom wydaje się, że wyznawanie miłości przez SMS jest nie na miejscu. Jednak partner czy partnerka, mąż czy też żona z pewnością ucieszą się z takiej wiadomości w swoim telefonie. Będzie to znak, że jest ktoś, kto o nich wciąż myśli. Co więcej, taki miłosny sms załagodzić może nie jeden konflikt, gdyż nie ma raczej osoby, która nie przełamie się pod wpływem czułej wiadomości od ukochanej czy też ukochanego.

Smsowe wyznania uczuć mogą również przybrać formę graficzną, na przykład serca przebitego strzałą Amora. Taka wiadomość będzie nie lada zaskoczeniem dla jej odbiorcy. W dobie rozwijającej się technologii istnieje możliwość wysyłania mmsów, czyli wiadomości pozwalających na przesyłanie multimediów, obrazków czy też animacji. Na obrazku znaleźć się mogą symbole miłości takie jak czerwone serce lub czerwona róża.

Wiele telefonów, które mają wbudowany aparat fotograficzny posiada również funkcję edytowania zdjęcia, wówczas często można do niego dołączyć właśnie czerwone serduszko. Z pewnością u każdej zakochanej osoby uśmiech na twarzy wywoła jego/jej wspólne zdjęcie z partnerem, na którym znajduje się serduszko symbolizujące ich wielką miłość. Oczywiście wszystko to można zrobić za pośrednictwem własnego telefonu komórkowego poprzez wysłanie wiadomości SMS.

Dla osób nieco bardziej odważniejszych i otwartych jest nieco inna propozycja, a mianowicie wysyłania krótkich wiadomości tekstowych z podtekstem stosunków damsko-męskich.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17154 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught Exception: Comet Cache: failed to write cache file for: `/wyznania-milosne-sms/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`. in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435